Аналоги в світі

Найбільшим міжнародним арт-фестивалем є «Парад корів». Це художня виставка під відкритим небом, під час якої в ключових місцях міста розміщаються фігури корів в натуральний розмір, розмальовані як знаменитостями, професійними художниками, так і любими бажаючими.   

Вперше парад корів відбувся в Цюріху (Швейцарія) в 1998 році, пластикові фігури корів створені художником Паскалем Кнаппом і розмальвані його колегами були виставлені на вулицях міста. Яскрава і цікава акція дуже сподобалась швейцарцям і туристам. З того часу фестиваль проводився більше ніж 25 містах світу, а саме: в Нью-Йорку, Сіднеї, Лондоні, Токіо, Йоганнесбурзі, Брюселі, Стокгольмі, Хьюстоні, Чікаго ( в Чікаго «Парад корів» привабив понад три  мільйони туристів ), Барселоні, Флоренції, Монте-Карло; також і в Східній Європі - в Празі, Братіславі, Бухаресті.

Також у світі проводяться відомі паради різноманітних тварин: «Парад ведмедів» в Берліні, «Піг-парад» у Києві, «Парад лосів» у Канаді, «Парад кенгуру» в Астралії, «Парад верблюдів» у Дубаї ОАЕ.

корова