Кавовий лев

Арт проект «Вікна в минуле»

20.03.2014 20:46 (0 коментарів)

 

Опис мистецького проекту «Вікна в минуле»

Склад журі

Умови участі у мистецькому проекті «Вікна в минуле»

Контакти

Завантажити анкету можна на сайтіwww.lionparade.com.ua

 

Опис мистецького проекту «Вікна в минуле»

Невпинний час і агресивний прогрес не залишає нам часу іноді озирнутися назад і пригадати історію. Нині вона захованапо музеях, архівах та бібліотеках. Сьогодні громадська організація «Срібні крила» за підтримки ТМ «Львівське» вирішила відродити славетну історію ремісничого Львова та повернути їїна вулиці міста. Це стало можливим завдяки пиву «Львівське», що є спадкоємцем професійних секретів та слави львівського цеху пивоварів.

Опис проекту:

За підтримки ТМ «Львівське»ТзОВ «Кубок Лева» та Львівська Обласна Громадська Організація «Срібні крила» розпочинаютьсоціальниймистецький проект «Вікна історії» в історичному центрі Львова.

Мета мистецького проекту«Вікна в минуле»

Відобразити та познайомити гостей та мешканців міста Лева з історією ремісничого Львова та зобразити її у портретах ремісників 17-18 ст., які проживали у місті.Презентувати портрети за допомогою першої в Україні арт-галереї під відкритим небом.

Арт-галерея передбачає створення серії символічних портретів (стінопис) представників міських ремісничих цехів Львова 17-18 століть на фасадах кількох львівських кам’яниць з відповідними гербами і атрибутикою. Портрети будуть розташовуватися у так званих «сліпих» вікнах на рівні першого-четвертого поверхів у Львові на пл. Коліївщини

В рамках реалізації проекту буде проводитись Міжнародний мистецький пленер «Вікна історії» та по його завершенню створена перша в Україні арт-галерея під відкритим небом, присвячена історії ремісничого Львова. Художній нагляд за дотриманням історичної відповідності під час пленеру буде здійснювати Володимир Костирко, відомий український художник, автор серії картин з історії Львова (дізнатись більше інформації про художника можна за посиланням www.yagallery.com.ua/autors/84/).  

До участі у проекті запрошуються: талановиті художники з різних країн світу (деталі про умови участі у конкурсі).

Час проведення пленеру:червень 2014 року (з 09.06.2014 до 30.06.2014)

Склад журі:

·         Володимир Костирко– відомий український художник, автор серій картин з історії Львова.Художню освіту отримав у Львівському училищі ужиткового і декоративного мистецтва (1987 рік,), а освіту історика мистецтва – у Люблінському католицькому університеті (1995 рік). Художник творить в стилі "нові старі майстри" — він використовує форму й техніку європейських картин часів ренесансу, бароко, але працює із сучасними темами. У його доробку  понад 20 групових та персональних виставок. Також він виступив автором інтер’єрів дев’яти відомих кав’ярень та ресторанів Львова.

·         Андрій Козицький — кандидат історичних наук, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка, редактор першого в історії України енциклопедичного багатотомного видання з історії міста «Енциклопедія Львова».

·         Наталія Космолінська – історик мистецтва, автор багатьох публікацій з історії Львова та Галичини, головний редактор мистецького журналу «A-Z art».

·         Тарас Маципура, провідний бренд-менеджер ТМ «Львівське», компанія CarlsbergUkraine

·          Ірина Мазур, Директора ТзОВ «Кубок Лева»

·         Романюк Віктор, Голова Львівської обласної громадської організації «Срібні Крила»

 

 Додаткова інформація:www.lionparade.com.ua та www.lvivske.com

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Вікторії Матвіюк

Фахівець зі зв’язків з громадськістю

моб.:+38 050 417 40 29

vikna.history@gmail.com

 

Ірини Мазур

Директора ТзОВ «Кубок Лева»

mazur.kubok_leva@mail.ru

 

Романюка Віктора

Голови Львівської обласної

громадської організації «Срібні Крила»

liner.post@gmail.com

 

 


 

Умови участі у мистецькому проекті «Вікна в минуле»

1.       Організаторамита виконавцями мистецького проекту «Вікна в минуле» є Громадська організація «Срібні крила»та ТзОВ «Кубок Лева» (далі – Організатори). Організаторипроводять даний мистецький проект за підтримки ТМ «Львівське».

 

2.       Мистецький проект «Вікна в минуле»(далі – Мистецький проект) триває з 17 березня 2014 року до 30 червня 2014 року:

-          Конкурсний відбір робіт для участі у пленері: з 17 березня 2014 року до 30 квітня 2014 року.

-          Визначення переможців конкурсу: 08травня 2014 року.

-          Підготовка переможцями конкурсу та надання на затвердження ескізів робіт: з 08травня 2014 року до 02 червня 2014 року.

-          Проведення пленеру: червень 2014 року (09 червня 2014 року-30 червня 2014 року).

 

3.       Місце проведення Мистецького проекту: Україна, м. Львів.

 

4.       Участь у пленері Мистецького проектузможуть взяти художники (громадяни України, іноземці чи особи без громадянства),  які пройдуть конкурсний відбір в межах Мистецького проекту та будуть оголошені складом журі Мистецького проекту переможцями конкурсу.

 

4.1.Для участі у конкурсі на електронну адресу Мистецького проектуvikna.history@gmail.comз 17 березня до 30 квітня 2014 року необхідно надіслати:

1)      Заповнену Анкету.

Анкету  можна завантажити з сайту Організатора ГО «Срібні крила»www.lionparade.com.ua

2)      Фото портретних робіт історичного спрямування, виконаних учасником конкурсу. Портретні роботи повинні бути виконані у стилістиці неоакадемізму (реалізму). Деталі на портреті повинні вказувати на приналежність особистості до тієї чи іншої епохи. Надіслати необхідно фото не менше трьох, але не більше п’яти робіт (якість фото 300 dpi).

 

4.2. Перевага під час конкурсного відбору надаватиметься роботам, які виконані на високому художньому рівні та із дотриманням історичної відповідності. Оцінювати роботи та визначати переможців конкурсу буде журі мистецького проекту (склад журі).

 

5.       08травня 2014 року серед  учасників конкурсу  журі Мистецького проекту обере 10 переможців конкурсу, які візьмуть участь у пленері Мистецького проекту. Списки переможців будуть розміщені на сайті Організатора ГО «Срібні крила»www.lionparade.com.ua тана сайті ТМ «Львівське»www.lvivske.comразом із роботами учасників, які перемогли в конкурсі. Повідомлення про перемогу у конкурсі також буде надіслано ОрганізаторомТзОВ «Кубок Лева» кожному переможцю конкурсу на вказану ним в Анкеті електронну адресу.Також 8травня 2014 року журі Мистецького проекту шляхом жеребкування визначить,який ремісничий цех буде зображувати кожен із переможців конкурсу під час проведення пленеру, та розташування віконної площини, що буде йому для цього надана. Про результати жеребкування переможцям буде надіслано повідомлення на електронну адресу, вказану ними в Анкеті.

 

6.       До 2 червня2014 рокупереможці конкурсу – учасники пленеруповинні підготувати та надіслати журі Мистецького проекту  ескізні проекти розписів віконних площин, що виконуватимуться ними під час пленеру Мистецького проекту,для затвердження відповідності історичних деталей та атрибутики (надсилати потрібно на електронну адресу конкурсу vikna.history@gmail.com). При виконанні ескізних проектів учасники пленеру повинні дотримуватися загальних вимог до ескізних проектів, розроблених  журі Мистецького проекту. Такі загальні вимоги  надсилаються кожному переможцю конкурсу разом повідомленням про результати жеребкування на електронну адресу, вказану ним в Анкеті, а також розміщуються на сайті ОрганізатораГО «Срібні крила» www.lionparade.com.ua та сайті ТМ «Львівське» www.lvivske.com. На етапі підготовки ескізних проектівОрганізатор ТзОВ «Кубок Лева» забезпечує учасників пленеру необхідними історичними матеріалами та консультаціями фахівців. Право на розробку естетичної концепції та манери виконання залишається за автором. Виконання проектувідбувається тільки після затвердження ескізів.

 

7.       Зображення ремісничих цехів за затвердженими відповідно до п.6 ескізами виконується учасниками пленеру під час проведення пленеру.

 

7.1. Для участі у пленері Організатор ГО «Срібні крила» забезпечує кожному з 10 учасників-переможців пленеру:

-          проживання;

-          виплату разової стипендії розміром  300 грн.;

-          компенсацію кожному учаснику пленеру вартість проїзду до/зі Львова (після надання проїзних документів для підтвердження).

 

7.2. Для участі у пленері Організатор ТзОВ «Кубок Лева»  забезпечує кожному з 10 учасників-переможців пленеру:

-          матеріали (ґрунтовка, фарби, розчинники, фіксуючі матеріали).

 

Всі зобов’язання щодо утримання та сплати податків щодо заохочень конкурсу несуть Організатори.

 

7.3.   У випадку відмови учасника пленеру від виконання проекту під час пленеру Організатор ГО «Срібні крила» не здійснює компенсації такому учаснику витрат на проїзд до/зі Львова, не оплачує проживання з моменту відмови від виконання проекту до завершення пленеру, а також не виплачує стипендію.

 

8.       Усі майнові права інтелектуальної власності на роботи, виконані під час Мистецького проекту, належать Організатору ТзОВ «Кубок Лева».

9.       Організатори зобов’язуються вказувати авторів робіт.

 

10.   Беручи участь в Мистецькому проекті, учасник проекту тим самим надає згоду Організаторам на збір та обробку його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Беручи участь в Мистецькому проекті, кожен учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організаторами з метою популяризації Мистецького проекту в засобах масової інформації, будь-яких інформаційних та рекламних матеріалах методами, що не порушують чинного законодавства України (в тому числі шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його прізвища, імені, по батькові, фотографії, інтервю та інших матеріалів про нього із вказаною метою без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організаторами Мистецького проекту та/або будь-якою третьою особою.

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Вікторії Матвіюк

Фахівець зі зв’язків з громадськістю

моб.:+38 050 417 40 29

vikna.history@gmail.com

 

Ірини Мазур

Директора ТзОВ «Кубок Лева»

mazur.kubok_leva@mail.ru

 

Романюка Віктора

Голови Львівської обласної

громадської організації «Срібні Крила»

liner.post@gmail.com

 

 

Завантажити анкету можна на сайті www.lionparade.com.ua

 

Назад